| intreb597654 a întrebat:

Ce job pot sa lucrez de acasa? ceva usor sa fiu sigur ca ma descurc, nu vreau bani multi,cat sa mananc,ca oricum stau pe jocuri si seriale altceva nu, nu ies,nu conduc, nu plec in calatorii.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu e mai sanatos serviciul in care te duci intr-un loc si vii din el? Mai scapi si de sedentarism si de afectiuni ce se dezvolta daca mananci doar fast food si stai degeaba!
Dupa cum ai pus intrebarea insa cred ca esti mic de ani, daca esti minor nu prea vad cum ai putea face bani chiar si de acasa de pe PC!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| ALM2000RO a răspuns:

Să faci cursuri de formare ca să lucrezi ca IT-ist happy