| anonim_4396 a întrebat:

Ce job-uri nu ati face niciodata? Decat daca ar fi ultimul job de pe pamant. Care este cel mai rau loc de munca pe care l-ati avut si de ce l-ati lasat sau inca va complaceti in acea situatie?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Spalator de vase si ospatarita, am experimentat si desi nu le-as mai face vreodata, nu de rusine, ci ca nu ma atrag si nu-mi plac.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as lucra la morga, pompe funebre sau cimitir. Nici medic nu cred ca as putea fi, nu reactionez bine in preajma bolnavilor.

| SilentRain a răspuns:

Alea josnice, si nici daca ar fi ultimele pe pamant
Actualul, nu il las pentru ca nu am de ales

| gabicoo a răspuns:

Profesor.

| goguPatent a răspuns:

Nu m-as face niciodata cantaret... as speria lumea cu vocea mea.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Controlor de Stb