| Benyamin173 a întrebat:

Ce job-uri sunt care se muncește pe calculator? Si mai multe detalii despre aceste joburi cat si salariul lunar.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe calculator se lucreaza in multe meserii, incepand de la casier, magazioner sau lucrator cu alte evidente pana la programatori de calculatoare, proiectare sau dirijarea liniilor aeriene, etc., aproape in toate meseriile.
Ca urmare, si salariile variaza ca atare: de la salarul minim pe economie pana la mii de euro.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exemplu, Toluna, o nepoată de a mea a lucrat pentru ei de acasă în domeniul IT.
https://www.undelucram.ro/......terviu-340

| gabicoo a răspuns:

Videochat! Dar trebuie sa fii fata ca sa ai succes!
hee hee

| danutzu96 a răspuns:

Pai zi ce te intreseaza, ca sunt zeci de joburi... Una e sa fii programator, alta e sa fii operator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat

| Diegoxyz a răspuns:

Depinde de firma, și funcție desigur.Pai in diferite domenii cum ar fi programator de un anumit lucru, etc.
Salarii intre 2000 si 4000 de lei

| suntserios a răspuns (pentru Diegoxyz):

Prost programator e ala de ia între 2000 și 4000 lei. Poate vroiai sa scrii euro

| Diegoxyz a răspuns (pentru suntserios):

Depinde de oras/tara si forta de munca.La mine in oras asa e

| suntserios a răspuns (pentru Diegoxyz):

Ce minunatie de oras e ala? Ceva prin Africa?

| Alexandra40000 a răspuns:

Intr un call center