| Ally1999 a întrebat:

Ce liceu trebuie saurmez daca vreau sa devin medic veternar? (concret: eu iti recomand liceul "X"...). Astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Pai iti trebuie un profil ce se preda mai multa biologie. Cel mai bun ar fi profilul stiinte ale naturii

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Un liceu cu profil de biochimie.Este un profil bun si daca te vei razgandi tot te vei descurca caci nu neglijeaza celelalte materii.Succes!

| Dana211 a răspuns:

Poti face orice liceu cu orice profil pentru nu conteaza decat nota de la bac pentru admitere. Ce-i drept te-ar ajuta un profil ca stiinte ale naturii pentru cand vei fi acolo dar multe lucruri le poti invata pe parcurs nu trebuie sa le sti de dinainte
PS: cum ti-am putea recomanda un liceu daca nu stim din ce oras esti?