| anonim_4396 a întrebat:

Ce loc de muncă la domiciliu SERIOS şi care se plăteşte ok (minimul pe economie) ştiți?

Majoritatea celor de pe internet propuse sunt nişte țepe, de aceea am specificat faptul că eu aş vrea ceva serios, full time.

Din motive personale nu am posibilitatea de a merge la un loc de muncă şi îmi doresc enorm, vă rog, dacă cineva cunoaşte, ajutați-ma!

2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Depinde ce stii sa faci, poti sa te uiti aici si sa iti faci cont daca te pricepi bine la ceea ce oferi. Cauta si pe net sa oferi calitate si un pret bun, conteaza review-urile dar ai pe Youtube tutoriale despre fiverr.com. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Teo29):

Ai putea să îmi dai mai multe detalii? Nu prea înțeleg cum ai putea face bani din asta?