| SingleForOne a întrebat:

Ce abilitati as putea sa invat in maxim 1-2 luni ca sa lucrez de acasa, in afara de programare?
Intervin diferite situatii medicale in familie si necesita sa fiu cat mai mult acasa.

5 răspunsuri:
| Saiko93 a răspuns:

Hmm, incearca sa faci Youtube doar ca sa fie in engleza ca asa castigi mai multi bani din monetizari. Nu mai stiu cum se facea, nu am mai avut canal de vreo 7 ani. Cauti pe net cum poti face asta, in esenta, sa faci ceva care sa iti placa, pe intelesul unui grup mare de oameni si sa incerci ceva ce alti oameni nu au facut deja sau care nu a sufocat piata deja cu ideea dupa care functioneaza un canal de Youtube.

| marin1988 a răspuns:

Social media manager, să postezi pe conturile de socializare ale anumitor firme conținut organic conform cu cerințele lor, după un program stabilit.

| Mavni a răspuns:

Exista si lucru in afara internetului. La ce esti talentat? Ce ai putea face?

| Sn4k3 a răspuns:

Poti invata o limba straina sau poate stii deja si sa lucrezi ca transcriber. Sau ia si tu site-urile de joburi la rand si vezi ce joburi sunt la distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa faci reclame pe Facebook, insta, copywriting