| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai bine sa te faci?
Politist sau psiholog?

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Politist poti sa te faci daca-ti place sicarea, daca ai o fire activa, daca n uesti usor de impresionat si daca esti mai intepat din fire.In schimb psiholog te poti face daca stii sa vorbesti cu oamenii, daca esti calm, ai o fire calma si daca nu te pierzi usor cu firea.(trebuie sa stii sa vorbesti cu oamenii)

| Anonima6789777 a răspuns:

Politist, psiholog mori de foame.

| Kyttynna a răspuns:

Politist te faci daca vrei sa ai o viata agitata si psiholog te faci daca vrei o viata relaxanta.

| MihaelViorel a răspuns:

Mecanic auto