| SuneteDeChitara a întrebat:

Ce mastere pot urma in cadrul facultatii de medicina Grigore Popa din Iasi pe kinetoterapie?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Aici ai toate masterele de la facultatea ta: http://www.umfiasi.ro/masterate/Pages/MasterateAcreditate.aspx
Dupa ce ai terminat o licenta (orice licenta, in orice domeniu), poti sa urmezi orice master (in orice domeniu). Poti sa termini si politehnica si sa urmezi masterul de "Managementul asistenţei de profilaxie în medicina dentară", daca vrei. Nu te opreste nimeni. Totusi facultatea poate sa nu te accepte in programul de master. Dar ma indoiesc ca o sa refuze sa-ti ia niste bani din portofel.