| melyyy a întrebat:

Ce materii se dau pentru admiterea la o facultate de psihologie la stat? big grin fundita:X

Răspuns Câştigător
| Foxilikkkă a răspuns:

Buna.
O prietena este studenta la Psihologie si din cate am inteles, la admitere se da o testare... din psiho materie din clasa a 10a.De exemplu ei i`a cazut din comunicare si limbaj...imaginatie si personalitate! Deci invata materia dintr`a 10 a!big grin
Pa, pa:*

3 răspunsuri:
| magicianul19 a răspuns:

Niciuna

| micutzagirl a răspuns:

La facultatile de psihologie nu se da admitere. cel putin la universitatea din timisoara nu. daca totusi stii tu 100% ca o sa dai admitere, trebuie sa inveti materia din clasa a10a de la psihologie. eu am dat bac-ul la psihologie si tot asta am invatat. altceva nu are ce sa va dea happy

| Foxilikkkă a răspuns:

A, si inca ceva care cred ca te-ar interesa si am uitat sa specific.In clasa a10a daca te duci la olimpiada la psihologie, numai trebuie sa dai admiterea la facultatea de psihologie.big grin