| Syera a întrebat:

Ce meserie as putea urma in viata? Imi place foarte mult romana, dar si matematica la fel de mult. Ador sa scriu, sa comentez pe hartie diferite subiecte, atingand mereu profunzimea lucrurilor. Insa, matematica ma atrage la fel de mult, rezolv problemele cu placere si iubesc geometria. Cam asa arata o scurta descriere a inclinatiilor mele.

3 răspunsuri:
| mikici a răspuns:

Pot sa devi jurnalist la un ziar axat pe probleme economice

| UnCristian94 a răspuns:

Oare-si mai doreste cineva sa devina profesor?

| Enciu_Lorena_1998 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa devi o profesoara happy! Nu toti sunt ca tine :*!