| CokoStar a întrebat:

Ce meserie aveţi sau ce vreţi să fiţi?

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Pai momentan n-am pentru ca sunt un copil de 14 ani deci...Dar totusi nu ma las pana nu ma mut in America si voi fi ceva afaceristwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am lucrat ca vanzator de inghetata, gogosele (donuts), tinichigiu - vopsitor auto si anul viitor dupa ce obtin categoriile C - CE - D ma bag pe tir.

| TheNinthKoopa a răspuns:

As avea de ales intre avocat, care o sa-mi aduca bani, si designer pentru companii mari de jocuri ca Jagex, care nu stiu cati bani o sa-mi aduca dar o sa ma distrez facand meseria aia. big grin

| Bloxx a răspuns:

Pai pentru a-ti alege o meserie, gandeste-te la ce talente ai, la ce iti place sa faci sau lucruri de genu'. Eu, spre exemplu, am talent la desen si ma pricep la matematica si, deci, as vrea sa ma fac arhitect. Dar imi trebuie si foarte multa ambitie si munca. Poti vorbi cu prietenii sau rudele tale, poate iti dau ei o idee, sa te indrume spre ce ai putea sa te orietezi.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveChocolate10 a răspuns:

Eu imi doresc sa devin doctor.Vreau sa ajut oamenii,si se castiga foarte bine. Daca ai voce poti sa te faci si cantareata [asta doar in cazul in care muzica este viata ta]. Prin urmare,cei mai cautati sunt doctorii deci,iti recomand sa devii doctor, daca iti doresti sa ajuti oamenii, bineinteles. Bafta.:*