| Park1Suin a întrebat:

Ce meserie bine platita peste hotare stiti?
Ceva pentru femei?

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Din păcate cea mai bine plătită este curva de lux, circa 50 000 de euroi pe lună.
Urmează în aceeași serie, danasatoare la Moulin Rouge, Crazy horse sau alte cabarete unde dansezi aproape goala sau chiar goală, circa 25 000 de euroi pe lună.
Mai este meseria de femeie de companie în cluburile de noapte. Cam 15000 de euroi pe lună dacă accepți din când în când și să te culci cu câte un client.
Model pentru pictori. Circa 5000 de euroi pe lună. Accepți să stai o oră doo nemiscată în curu gol în fața a circa 30 de studenți.
Curvă ordinară. Circa 4000 de euroi pe lună pentru că restul ți-l ia peștele. Sida garantat. Război între curvele românce și ucrainiene.
Lucru cinstit- în agricultură la cules de fructe. Circa 1500 euroi pe lună.
Cerșetor la biserici. Circa 10 000 euroi pe lună, dacă ai un bebeluș să-l ții gol și să-i mai tragi câte o palmă să țipe.

| Bellatores a răspuns:

Menajera..pentru ca in tarile noastre subdezvoltate nu poti sa te descurci, te mananca cainii daca nu esti atent! ..ai de mama noastra!