| Maya_9911 a întrebat:

Ce meserie doriti sa aveti pe viitor? Pe mine ma tenteaza mult Dreptul, magistratura.

Răspuns Câştigător
| aisha01eu a răspuns:

Economist, analist financiar, jurnalist financiar, tot ce tine de afaceri si economie.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mult de studiat, știința dreptului nu este floare la ureche!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Mi-ar place o meserie in care sa vad lumea! poate navigator, sau pilot! ...chiar vreau sa vad lumea!

| BOOBZen a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu un top model, stiu ca viata de model e grea, dar sunt sigura ca sunt in stare, chiar as vrea sa apar in reviste, sa merg pe podium, si multe alte lucruri... ok, daca m-as putea face, nu oricine poate

| dumyStar20 a răspuns:

Mie imi place tare mult psihologia, parapsihologialove struck.Ma atrage tare multbig grin. pup:*

| cristina_3043 a răspuns:

Eu as vrea sa devin medicbig grin

| DyannaDya a răspuns:

Cantareatsabatting eyelashes love struck...:d

| VV07 a răspuns:

Pai, mi-as dori sa fiu cosmeticiana...stilista...sa ajung celebra.big grin