| ftaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce meserie e usor de profesat si de invatat pentru o femeie? ce cursuri sunt necesare?

5 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Aveai impresia că îți sugeram cum să croșetezi șosete sau să faci prăjituri?!
Din câte știu asta e o categorie pentru tot ce ține de Dragoste sau Sex.
Sau te ai gândit să ne ceri părerea legat de prostituție?
Căci altfel ai greșit categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CASNICA,daca partenerul isi permite.Si nu se fac cursuri pentru meseria asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper cas nu te referi la ceva legat de Dragoste si sex, daca postezi aici!? O seara buna/

| ElenaSA a răspuns:

O iau in serios ca intrebare. Deci coafeza, cosmeticiana, bucatareasa, croitoreasa. Daca te referi la ceva care se poate profesa doar cu niste simple cursuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coafor,asistent,vanzatoare,pedichiura-manichiura.