| Triana a întrebat:

Ce meserie pot avea daca dau la design fashion? Si ce alte tipuri de design mai sunt?

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara există designer de modă (vestimentar) şi interior adică ale casei se poate baza şi pe arhitectură. Îs şi mai multe dar trebuie să ai timp pentru a le învăţa.
O seară minunată!

| Triana explică (pentru Brâncuşi):

Buna seara,
raspunsurile tale nu ma ajuta de loc,
O seara minunata!

| Brâncuşi a răspuns (pentru Triana):

Cum să nu te ajute? Păi eu ţi-am spus cel mai important, tu ştii cât de câştigă la arhitectură fără ea nici o casă nu s-ar construi dar nu ştiu ce-i cu tine...

| Triana explică (pentru Brâncuşi):

Nu faci nici o arhitectura de la design interior, inveti eventual sa legi o tapitrie. cat despre design, am intrebat cate feluri mai sunt, nimic pomenit de design grafic sau altele pe care nici eu nu le stiu. si de la design fashion nu te faci doar design fashion poti preda si la ore, sa nu mai vorbesc ca meseria de designer fashion poate fii impartita, poti face designuri pentru tine, pentru pelicule cinematografice, pentru alte firme si multe altele pe care speram sa le spuna careva. Tot ce ai spus era deductibil sau stiam deja.

Răspuns utilizator avertizat