| Delia898 a întrebat:

Ce meserii poți face cu facultatea de biochimie?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oare profă de bio ai putea? Pe tine te-ar interesa in mod deosebit așa că spune-ne și nouă

| gabicoo a răspuns:

Bio chimist.

| ReddY25 a răspuns:

Bio chimistwinking

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu cred ca exista facultatea de biochimie. Exista facultate de biologie sau de chimie care au specializarea asta.
Poti sa lucrezi in laboratoare, sa fii profesor, in diferite institutii, firme

| LisaJulie a răspuns:

Cred ca vrei sa spui facultatea de biologie, te poti face profesor, biolog, cercetatori, daca esti buna poti lucra in strainatate si sa castigi bine

| Cipi1212 a răspuns:

Biochimist