| anonim_4396 a întrebat:

Ce meserii practicate de barbati, le-ar putea practica si femeile? Eu sunt pasionata de mecanica dar e cam grea meseria.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai, in afara de model de penis, cred ca orice meserie poate fi practicata de ambele sexe

| gabicoo a răspuns:

Conducător de atelaj!
Dar ca să poți intra în acest club select e obligatoriu să treci pe lichior de viorele!
happy

| BiancaSelu12 a răspuns:

Avocat, detectiv, polițist...ca fata ai ti ai putea alege ceva mai finut, precum profesoară, avocat si chetii de genul

| romeo78 a răspuns:

Orice meserie practicată cu plăcere și pasiune e bună pentru ambele sexe! Mecanica pare grea, dar nu e chiar așa. Implică și forță brută, dar și finețe.
Succes!

| Andrei899 a răspuns:

Cam toate meseriile pot fi practicate de ambele sexe.