| DeeaAndreea29 a întrebat:

Ce meserii sunt in Relatii cu publicul? big grin big grin

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Nu am de gand sa fiu pedant cu tine dar atentie: avocat/judecator/procuror sunt din sistemul juridic, doctor/farmacist din sanatate, si chelnerita din alimentatie... se pare ca nici tu nu stii cu ce se ocupa un birou de relatii cu publicul. cauta PR pe google, sau mai bine: "fisa postului ofiter relatii cu publicul" pentru ca asta este denumirea oficioasawinking
ca sa nu mai dai informatii eronate! total ERONATE!

7 răspunsuri:
| Dimineata a răspuns:

Doctor, chelnerita, avocat, farmacist, politit, judecator, procuror, si multe altele. Sper ca ti'am fost de ajutor.

| DeeaAndreea29 explică (pentru drhotzu):

Mersi! happy

| DeeaAndreea29 explică (pentru drhotzu):

Multumesc! happy

| drhotzu a răspuns (pentru DeeaAndreea29):

Cu placere

| drhotzu a răspuns (pentru Dimineata):

Nu am de gand sa fiu pedant cu tine dar atentie: avocat/judecator/procuror sunt din sistemul juridic, doctor/farmacist din sanatate, si chelnerita din alimentatie... se pare ca nici tu nu stii cu ce se ocupa un birou de relatii cu publicul. cauta PR pe google, sau mai bine: "fisa postului ofiter relatii cu publicul" pentru ca asta este denumirea oficioasawinking
ca sa nu mai dai informatii eronate! total ERONATE!

| veriss a răspuns:

Pai, dispecera, chelnerita, cam toate slujbele unde intri in contact cu publicul, bancher si multe altele.

| drhotzu a răspuns (pentru veriss):

Pe bune? cred ca nu prea stii ce inseamna un birou de relatii cu publicul/ PR

| drhotzu a răspuns (pentru veriss):

PS: vezi ca incurci relatii cu publicul cu a lucra cu publicul!