| Tin a întrebat:

Ce metode ar fi de facut banii pe net?

3 răspunsuri:
| andrei50497 a răspuns:

Iti poti face un blog. Odata ce ai adunat suficienti vizitatori iti poti pune reclame. De exemplu, poti pune reclame de la eMAG sau google adsense. Daca reusesti sa devii cunoscut, vei primi bani sa faci reclama unui anumit produs pe blog.

| Florea_Ana_1990 a răspuns:

Buna! Uite o varianta testata 100% de mine. Pe site-ul asta http://www.viespar.ro/? reff=195866736b478197396d285268c112dc poti sa intri si daca te plictisesti e super. Ai diferite task-uri, care daca le rezolvi primesti banuti pe ele. In general trebuie sa cauti pe Google diferite chestii. Cand acumulezi 50$ poti sa ii retragi. Aaaa...si primesti 5$ bonus la inscriere. Cu putina perseverenta poti face 10$ pe zi lejer. Enjoy! :D

| bancurileluidanutzu a răspuns:

Faci banii dupa telefon
S-a deschis primul site de PTC din Romania (plata pentru vizualizare de reclame)
La inscriere primesti 5 lei daca te inscrii dupa acest link

https:// plus.adsonhub. ro/? ref=dannysiatat (scrie legat)

-Primesti 0.2 lei pe reclama vizionata si are 6 reclame (in 30 de zile sunt peste 30 de lei)
-Retragere se poate face la suma de 20 lei
-Retragere doar prin transfer bancar si paypal
-Platile se fac in maxim 24 de ore (doar de luni pana vineri)
-Premium se ofera gratuit la 7 zile de activitate zilnica
Cu premiu poti sa mai faci 1 leu pe zi (deci poti sa ajungi la 60 lei pe luna)
Daca ai la dispozitie 5 minute pe zi nu mai pierde vremea degeaba pe retele de socializare si treci la treaba!