| georgiica a întrebat:

Ce nume sa-mi pun la yahoo mesenge numele meu este Dumitru Georgica si vreau sa -mi apara altfe dar nu stiu ce nume sa-mi pun,,,,, la cel mai frumos nume dau funda

Răspuns Câştigător
| giulia_2786 a răspuns:

Eu zic ca este dragut: georgicasmesherash@yahoo.com

4 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Georgica putsica

| PikaRawrr a răspuns:

Georg! baa
Zumzi Georgi
Georgi Loves' ya

| Lɑяisɑ a răspuns:

Uite:http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=18621&page=1
Daca nu esti de chestii din astea, iti dau eu cateva: Geo, Gica, gєσ, gєσяgιaηa, gι¢a.

| psiHopixia a răspuns:

Well.du-te in START->All Programs->Accessories->System Tools->Character Map si alege'ti de acolo niste litere dragute din care iti poti face un nume foarte simpatic.sau ma rog depinde de ce vrei tu. Uite cateva exemple: ● SίŁ∑и† ♫ Hίℓℓ ●
•°••°•(o_0) •°••°•
®¨˜"°º•™Śť aя™•º°"˜¨®
©maŔiöňeśś‚©
···bŁá––‰S ß ß ß
sau te gandesti tu la cevahappy Have fun! :*