| Coco2730 a întrebat:

Ce obiective aveti pentru urmatorii 10 ani din punct de vedere profesional?

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Pai, in primul rand, as vrea sa ajut oamenii care au nevoie si /sau animalele. sa fac o bucurie celorlalti tongue. dar tu? in ce domeniu vrei sa lucrezi?

13 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Termin liceul, o sa incerc sa termin medicina la buget si o sa raman in tara daca ajung Doctor pentru ca oamneii de aici chiar au nevoie de doctori daca nu o sa merg in Franta la unchiul meu si o sa ma apuc de afaceri ca si el

| Ramo137 a răspuns:

I am psiholog laughing and veterinar laughing))

| Coco2730 explică (pentru Ramo137):

Si ce vrei sa realizezi in aceste profesii?

| Coco2730 explică (pentru Ramo137):

Eu vreau sa lucrez in entertaining si sa fiu profesor la un atelier de cercetare teatrala, astfel incat sa inteleg cum functioneaza mintea oamenilor si ce ii face sa se schimbe.

| Ramo137 a răspuns (pentru Coco2730):

Foarte frumos big grin

| Coco2730 explică (pentru Ramo137):

Ma inspira raspunsul tau.

| Ramo137 a răspuns (pentru Coco2730):

Atunci este foarte bine happy

| Ramo137 a răspuns (pentru Coco2730):

Pai, in primul rand, as vrea sa ajut oamenii care au nevoie si /sau animalele. sa fac o bucurie celorlalti tongue. dar tu? in ce domeniu vrei sa lucrezi?

| Ramo137 a răspuns:

Multumesc pentru funda, nu trebuia tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Coco2730 explică:

As vrea sa stiu si ce va doriti sa realizati in cadrul profesiei alese.

| alicepika a răspuns:

Sa iau bacul, sa intru la medicina la buget si dupa ce voi termina in principiu sa plec in strainatatehappy

| Coco2730 explică (pentru alicepika):

Si unde doresti sa lucrezi? Si ce fel de medic vrei sa fii?

| alicepika a răspuns (pentru Coco2730):

Medic oftalmolog, in Londra sau frantahappy