| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Ce opinie aveti despre meseria de instalator in
Municipiul Bucuresti? Este buna de urmat sau
nu? Asi dori argumente. De preferat cineva in
domeniu? Deteliati daca se poate...

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai ce iti pot spune din ce stiu eu instalatorii si stomatologii au printre cele mai mari preturi la manopera, asa ca da este o meserie banoasa, dar trebuie sa te pricepi si cum spunea si colegul depinde de clientela, cu cati mai multi cu atat mai bine.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu-s din domeniu dar sunt client si crede-ma se castiga bine, de clienti nu duci lipsa ca toata lumea are nevoie de un instalator bun ca nu-s tii cand se sparge ceva.

Dupa ce lucrezi vreun an si iti faci clientelatraiesti lejer din asta.

| shu7e a răspuns:

Nici eu nu sunt instalator dar sunt unul care am cautat (si inca caut) profesionisti buni. Si e foarte greu de gasit. Si sunt pregatit sa platesc pretul dar pana acum tot a trebuit sa gasesc pe unul sa repare din urma altuia si sa nu-i zici ca vrei aia asa ca-l superi prea tare si pleaca.
Sunt convins ca da. Dar FII BUN pe meserie