| florin616 a întrebat:

Ce oportunitati de servici am dupa ce termina facultatea de litere, specializare pe lb.romana, engleza?

Răspuns Câştigător
| NeaPopa2015 a răspuns:

Pai poti deveni profesor sau un viitor Plesu sau Liiceanu, sau in cel mai rau caz textier pentru Tapinarii!

1 răspuns:
| FollowMeNow a răspuns:

Totul depinde de tine, nu o sa vina nimeni sa iti ofere o slujba, tu esti cel care trebuie sa te bagi si sa te "zbati" pentru un post bun, si crede-ma ca desi e foarte multa munca, odata ce ti-ai gasit un loc bun nu vei depune acelasi efort ca un inginer/economist/contabil plus ca nu vei face ceva atat de plictisitor ca ei