| kanajambe a întrebat:

Ce optati intre fac.de asistenti medicali (precizez nu postliceala) si FEEA cu specializare contabilitate? Motivatie

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca nu le ai cu matematica e chin si jale la FEEA, stiu persoane care au renuntat, altele care merg in genunchi si in coate prin facultate si ma intreb cat de profesionisti vor fi in meseria lor. Iar la farmacie, cred ca poti sa te angajezi si cu postliceala, dar tu vrei o pozitie mai inalta banuiesc. Nu e greu, dar daca nu intelegi chimia, e mai greu ca FEEA. Asa ca hotararea e a ta.

| SunnyDay88 a răspuns:

Adica colegiu de asistente. pentru un baiat e mai ciudat jobul asta, nu stiu daca ar fi sa lucrezi in laborator e mai ok...

mai bine feaa si e mai usoara...