| uNu_2249 a întrebat:

Ce optiuni de angajare ai daca faci facultatea Geografia Turismului?
Si pentru cei care au mai multe informatii:se merita sa ma duc acolo? cum se intra? cum merg treburile?

Răspuns Câştigător
| Gabi_2651 a răspuns:

Salut, normal ca ai facilitati de angajare in domeniul turismului. Eu sunt in anul I si e destul de binebig grin Normal mai sunt si obiecte destul de solicitante, dar per total se merita sa vii aici.
Tu esti a 12-a?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| uNu_2249 explică:

Da,sunt a 12-a...

| aniriiiiii a răspuns:

Ghid turistic in principiu happy

si pe mine ma tenta aceasta facultate happy

am auzit ca va duc prin excursii in toate locurile importante ale tarii happy