| FetitSa a întrebat:

Ce optiuni sunt convenabile pe Orange prepay? pana in 7 euro care sa aiba si internet:d. urgent pleaseeee. cum trebuie sa procedez ca sa o activez?

3 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Reincarci automat de la orice Orange shop, cu optiunea 2800 minute, 2800 mesaje si 100 mb. plus 100 nationale parca

| fanybombonaru a răspuns:

Poi apelezi la *100# si apoi selectezi ramura optiuni(5) sau promotii(3).

| bogdyutzu a răspuns:

Pai in Orange young cea de 5 euro si 7 euro.Pt a vedea carei diferenta dintre cele 2 uitate pe saitul de la Orange la produse si servici Orange young pentru prepay.ca sal activezi mergi la Orange si iti incarci credit de 5 sau 7 euro ea o sa tentrebe in credit sau numar u ii zici credit - apoi peste vreo max 15 min cand ti-a intrat creditul apelezi la *100# o sa-ti apara acolo la numarul 4 Orange young dai raspuns 4 si cauti opt careti trebuie apoi intri in ea apoi continua-continua si apoi activare