| M4N74 a întrebat:

Ce părere aveți despre Facultatea de Administrație Publică si Management? Cei care ați terminat-o sau cei care în momentul de fata studiați în cadrul ei, sunteți fericiți, mulțumiți de ceea cea-ți dobândit în urma studierii acesteia?
As dori sa aflu mai multe păreri, pentru a-mi forma si eu la randul meu o parerea, chiar dacă inițial va fi una artificiala. M-ar ajuta pentru inceput. Apoi o să mă informez mai în detaliu.
Vă mulțumesc! O zi bună!

1 răspuns:
| ZeUs13 a răspuns:

Este o facultate din care nu vei avea prea mari perspective de viitor, doar daca nu cumva ai pile.Eu am terminat Adm. Publică și pot spune că nu sunt deloc fericit, prin anul 2 m-am resemnat și am zis sa o termin numa' pentru diploma.