| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Ce Parere Aveti De Andreea Olariu?

Răspuns Câştigător
| Roooxy a răspuns:

Andreea este una din putinele voci in devenire din muzica romaneasca care a reusit sa adune atatea trofee in mai putin de patru ani, numarul lor exact fiind 17 trofee, 15 premiiI …etc, performanta ce o situeaza printre cele mai bune tinere voci din Romania. Din cate stiu nimeni nu mai are un palmares atat de valoros. Este impresionanta maniera in care abordeaza piese de o mare dificultate pe care le interpreteaza in stilul propriu cu multa pasiune si daruire, fapt ce a facut ca nu de putine ori juriului si audientei sa le dea lacrimile(ex:fest.Remember 2009) Am avut privilegiul de a o urmari in cateva concursuri si festivaluri in calitate de spectator si pot spune ca aparte de talentul sau este un exemplu de fair-play, felicitand si incurajand ceilalti participanti.Nu ma indoiesc ca si in viitor va ramane aceeasi Andreea cu care ne-am obisnuit si cu care ne mandrim, in adevaratul sens al cuvantului. Nu pot decat sa-i urez mult succes Andreei in viitor si sa speram ca ne va incanta in continuare cu vocea sa superba.

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

O romanca care ne face cinste!

| EvaTramell a răspuns:

E FRUMOASA dar nu-mi cum canta :-d nu are voce
fundita :*

| emanuel_1610 a răspuns:

Urata!
funda?