| Joker a întrebat:

Ce parere aveti de chat-uri si video-chat-uri? Daca ar fi sa se bage cineva (fata, baiat sau cuplu ), credeti ca sunt sigure? Chiar se poate ajunge la sumele care spun prin ziare (de 1000 $ )?

Intreb si eu, curiozitatea is killing me big grin

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu este o cale onorabila de a te intretine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens sigure? daca-ti poate sparge cineva site-ul? da, foarte usor. iti trebuie un program de securizare beton. cam tot ce e pe piata e vraja marii.

| Grigore666 a răspuns:

Da sa știi ca mulți cer și avansuri dacă știi la ce ma refer.

| LoLiPoP101 a răspuns:

Poti scoate foarte multi bani. stiu si de sume mult, mult mai mari.dar...toata smecheria este sa faci afacerea pe cont propriu sa iti ramana tie toti banii

| ioanaAn a răspuns:

Se poate ajunge chiar si la mai mult, cunosc cazuri. E o afacere profitabila dar josnica. Daca stii cum sa-ti iei clientii n-ai probleme.