| Miiiiii a întrebat:

Ce părere aveți de cursurile GoIT? A făcut cineva? Merită aproximativ 2000 de euro?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Tot ce e in 90% din cursurile platite gasesti gratis pe net.

| carevaescu a răspuns (pentru Wr3nch):

Are dreptate wr3nh
Daca îți trebuie acreditare, gasesti mai ieftin

| Miiiiii explică (pentru carevaescu):

E fără acreditare

| Wr3nch a răspuns (pentru Miiiiii):

Nu iti trebuie acreditare pentru marea majoritate a firmelor decente.

| carevaescu a răspuns (pentru Miiiiii):

Scuze, certificat am vrut sa zic.

| Firtaes a răspuns (pentru Wr3nch):

Aceeași întrebare o aveam și eu.Multumesc de răspuns.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu merita 2000 euro niciun curs de IT la cata informatie gratis e pe net.

| Miiiiii explică:

Vă mulțumesc pentru răspunsuri! Ați salvat bugetul unui om, sper sa se folosească și alții de răspunsuri!?