| cosmin986522 a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de automatica si calculatoare? E o facultate de viitor? Merita sa ma duc acolo? O sa ma angajez mai usor?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de bun esti, facultatea iti da niste directii, restul depinde de tine, daca iti dai interesul sau nu.

| DiamondEyes a răspuns:

Daca iti place, du-te!
Dupa ce o termini iti faci un upgrade la informatiile despre software si hardware, ca nu tot ce vei invata acolo va fi nou.
Cat despre un job, in strainatate se castiga foarte bine in domeniul IT. In zilele de astazi mai tot se bazeaza pe informatica/tehnologie. Deci, bafta.