| loryluv a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de Automatica si Calculatoare?thinking este de viitor? este greu?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tot ce apartine de domeniul automatizarii, informaticii, calculatoare, este de viitor.Cumulat cu limba engleza la nivel avansat.

| AlexCătălin21 a răspuns:

Este cea mai buna facultate impreuna cu cea de informatica.Da, chiar este de viitor, pentru ca viitorul=tehnologie! Nu este greu daca esti pasionat si chiar iti place ce faci, si daca te descurci cu tehnologia, in plus este si cea mai banoasa din lume.

| geotechnical a răspuns:

Da este de viitor, dar este mai grea decat altele gen finante, banci, psihologie, etc