| romefantastic a întrebat:

Ce parere aveti de job-ul de progrmator?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unul din cele mai bine plătite și căutate joburi din lume... Hmm avem o părere buna, dar nu e chiar pentru toți. Trebuie sa înțelegi domeniul și sa îți placa

| AlynAlum a răspuns:

Este un job bine plătit. Mulți își doresc asta. Din câte știu este foarte greu să ajungi programator. Oricum te susțin dacă îți place și vrei să te axezi pe el.

Să ai o zi frumoasă și mult succes ^^

| ziftode a răspuns:

In programare sintaxa e critica, altfel programul nu functioneaza in vecii, vecilor, AMIN
asa ca jobul de progrAmator e un job foarte bine platit, dar ai doua probleme:
1. trebuie sa ai talent la programare
2. trebuie sa inveti sa scrii corect... progrAmantor nu "progrmator"