| Madaalina12 a întrebat:

Ce parere aveti de medicina veterinara? Se merita sa o faci?

Răspuns Câştigător
| Metalista a răspuns:

Pai daca te pasioneaza, de ce nu?!
Se castiga destul de bine, din cate am vazut. Eu am caine si am dat o gramada de bani pe vaccinuri, consultatii + alte chestii.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat animalele merita sa inveti si sa incerci sa intri la facultatea asta.

| NoOneKnow a răspuns:

Da, se merita, dar este o meserie foarte grea. DUpa parerea mea este cea mai grea meserie din domeniul medicinei, pentru ca trebuie sa cunosti numeroase speii, nu doar un domeniu al medicinei(ortopedie, chirurgie). Se merita, dar este si foarte greu.