| Constantin9704 a întrebat:

Ce părere aveți de profesia de șofer de TIR? Meerită să mai lucrezi în acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| alecsboassa a răspuns:

Se castiga foarte bine in acest domeniu.

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Atata timp cat iti place sa conduci merita, e greu intr-adevar ca stai mereu departe de familie, prieteni si de casa, nu ai comfortul de acasa si mereu dormi pe unde apuci in plus mereu trebuie sa ai grija de marfa si de combustibil pentru ca e plin de hoti in rest drumuri bune.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Părere că trebuie să ai nervi pentru asta.
2. De ce spui - să mai- lucrezi. De unde ai impresia că nu -se mai -merită?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te temi de atacurile imigrantilor merită.
https://observatornews.ro/......23332.html

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns:

In afara poti sa faci si 3k euro pe luna

| Frank51 a răspuns:

Se mărită sigur.

| FreddieM a răspuns:

Dacă nu-ți place, atunci nu merita. Ca orice alta profesie de altfel.
Cheers