| marius_8727 a întrebat:

Ce parere aveti despre Aademia Tehnica Militara? Cat de grea este admiterea la aceasta academie ( credeti ca nu am sanse daca nu am pile? ) Care este salariul unui proaspat absolvent de ATM? Doresc cat mai multe informatii despre Academia Tehnica Militara, va rog!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am dar eu personal nu cred ca se intra cu pile ca la politie de exemplu pentru ca la ATM nu se inghesuie nimeni numai ca e o problema, sunt putine locuri si s-ar putea sa si bage ofiterii copii, ma gandesc eu, si salariu cred ca e undeva la 2000 lei pe luna in prima faza

| extrahelp a răspuns:

Nu te lua dupa comentu' lu' hummer... ca el sunt multi neavizati care.si dau cu parerea ca se intra pe pile la academii... in primul rand totul este supravegheat de camere video si nimeni nu misca nimic.
La fel si floriana, sa mi.l arate mie pe ala care are salariu de 13 mill salariu cu o academie terminata. indiferent de academie.
La ATM admiterea e grea atat la scris cat si la sport. Daca o termini o sa fie totu' bine. Nu te mai lua dupa oamenii care spun ca se intra cu pile, unii habar nu au cu ce se mananca pe acolo, iar altii vor sa.si justifice intr.un fel esecul. Du.te cu incredere!

| flor1ana a răspuns:

Eu sunt studenta la atm, si sincer nu stiu ce sa mai cred... Un prieten proaspat absolvent are 13 milioane salariul, la m.a.i, telecomunicatii. Eu tot la m.a.i sunt, si sincer ma gandesc sa plec din sistem si sa-mi gasesc in civilie. Saaaau, daca esti smecher du-te la celelalte servicii, cum ar fi status, sie, spp, sri. Acolo e cel mai bine happy bafta multa!