| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care lucreaza la McDonald's?

9 răspunsuri:
| lilly12345678 a răspuns:

Cei care lucreaza acolo nu au nicio vina firma are toata firma vor sa otraveasca oamenii asta vor mancarea lor esste plina de euri si cand schimba uleiul este negru ca motorina asa de mult il tin sfatuiesc pe toata lumea sa nu mai manance acolo...chair daca mancarea are gust bun...winking

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ce parere sa am, sunt simpli oameni cae lucreaza la un fas-food si care pun pariu ca sunt satui de toata mancarea aia si de mirosuri si tot.

| Noonee a răspuns:

Ce parere ...sunt oameni normali care incearca sa faca un ban... depinde de fiecare in parte.Am auzit tot felul de chestii gen nu le prea pasa ce fac cu 'mancarea', dar eu tin sa cred ca ei corespund cerintelor prevazute de igiena.Asta ca sa pot manca linistita big grin

| Maiaaa1 a răspuns:

Chimicalisti!laughing

| chiloţei a răspuns:

Vai daca as fii in locul lor as manca dea cartofii prajiti de mas ingrasa 10 kg si mie mi-ar placea sa lucrez acolo
funda

:d

| Bybanu a răspuns:

Le curg balele

| Optimus7 a răspuns:

Nu am o parere rea, buna poate. O parte din cei care lucreaza acolo sunt elevi sau studenti si lucreaza in momentele cand nu au scoala sau facultate. E bine ca castiga un ban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu in locul lor.Cred ca m-as ingrasa 2kg pe zi cu toata mancarea din jurul meu.

| diana5555 a răspuns:

Saracii cred ca s-au saturat de sandwich si hamburger...