| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani? Cum se preda acolo? Eu as vrea sa ma duc, dar pe profil umanist. FUNDA! URGENT!

Răspuns Câştigător
| dntGabriel a răspuns:

Fostul Electro tongue Se preda bine in sensul ca unii profesori chiar se intereseaza de elev cel putin asa era prin 2007 cand am terminat liceu acolo nu se ridica la prestanta Colegiului M. Eminescu si nici la ATL dar is 100% sigur ca e in top 5 cele mai bune licee din Bt happy