| adela2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile IMA? As vrea sa lucrez in jurnalism, dar sunt de parere ca niste cursuri de doar 3 luni, nu ma vor ajuta foarte mult. Ma gandeam mai intai sa fac o facultate cu aceasta specializare, iar apoi aceste cursuri.

4 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Hey! De ce sa nu urmezi si acele cursuri? O scurta initiere in tainele jurnalismului nu cred ca ti-ar strica. Plus ca mai capeti niste experienta. Eu zic sa te inscrii. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile tale sunt invechite.
Fa cursurile si foloseste capatana aia, te vor ajuta... daca vei fi in stare sa le folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpe și supraevaluate.

| alessia5158 a răspuns:

Foarte bine te-ai gandit! Intai, fa-ti studiile universitare si ia-ti diploma de licenta. Peste 3 ani nu se stie ce va fi--- poate intra-n faliment trustul Intact!
Chiar daca se autodenumeste "Academy", nu este o scoala propriu zisa ---este o afacere a trustului Intact Media Group( afacerea de familie a proaspatului eliberat din puscarie pentru fapte de coruptie, Dan Voiculescu!).