| rlr09 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de admininstratie si afaceri de la Universitate? Domeniul admininstrarea afacerilor? Ce as putea sa ies sau ce as putea face cu aceasta facultate?

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, iti recomand facultatea de administratie si afaceri. Locuri de muncă: Agenţia Naţională a Funcţionarilor Publici; Primării; Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă; Ministerele Administraţiei Publice şi Internelor, Transporturilor, Finanţelor.