| RazvanDanc a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Jurnalism? (din orice oras al Romaniei)
In ce oras credeti ca este cea mai buna facultate? (argumente)
*Daca ati studiat la Facultatea de Jurnalism: Cum vi s-a parut? Ati reusit sa va angajati in sistem?

Dau funda celui mai bun raspuns, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Din cate am auzit, e destul de ok, taxa nu e mare daca nu intrii la bursa, iar in domeniu sunt multe locuri de munca, nu totul rezumandu.se la prezentator sau jurnalist. Daca esti comunicativ, placut si ai o personalitate vesela, ai foarte mari sanse sa devii exact ceea ce iti doresti, si mai ales muncind mult, si nefiind parolisthee hee
Parerea mea :happy