| Fashion Lover a întrebat:

Ce parere aveti despre Fashion? sunteti fashion Victim sau doar lover? P. S eu sunt Fashion Victim!:X

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Fashion Victim!

5 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Fashion victim :X
daca esti fashion victim. dc numele e fshion lover laughing?

| Evaa a răspuns:

Fashion victim :X
daca esti fashion victim. dc numele e fashion lover laughing?

| Fashion Lover explică:

Cine imi raspunde si mie?big grin

| Fashion Lover explică:

Am numele asa pentru ca sunt is fashion lover si fashion victim. iar in fashion lover poate intra si fashion victim. odaata ce iti place moda foarte mult esti victima... dar unii nu sunt.winkingiar eu nu ma numar printre eiwinking

| Fashion Lover explică:

Am numele asa pentru ca sunt fashion lover si fashion victim. iar in fashion lover poate intra si fashion victim. odaata ce iti place moda foarte mult esti victima... dar unii nu sunt.winkingiar eu nu ma numar printre eiwinking