| forGodsSakeIwantAnAccount a întrebat:

Ce parere aveti despre FashionTV Romania? Am fost chemata la interviu si sunt in dubii... Modelele sunt platite la fiecare aparitie pe scena sau shooting?

Răspuns Câştigător
| Emally a răspuns:

Buna! depinde...am lucrat cu cei de la antena 1 la nist proiecte si m'au platit la cate aparitii am avut si cei de la prahova tv la fel. logic te plateste la fiecare prezentare si shooting in functie de fiecare nu e un pret anume.depinde ce prezinti, pentru cine etc.mai ales ca fashion tv e un post de modeling logic vorbind ar trebui sa fie super ok mai ales daca ai si niste recomandari de la ei apoi poti fi solicitata sa prezinti pentru cluburi sau prezentari si mai faine.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ești o persoană serioasă? Dacă da, te duci fără prea mute comentarii!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu am o parere buna...sincer sa fiu.
Daca tu chiar vrei sa te duci eu iti urez succes!
Bafta!

| forGodsSakeIwantAnAccount explică (pentru OnuOnulică):

Dc spui asta? argumenteaza-mi, te rog