| Denidenisa123455 a întrebat:

Ce părere aveți despre femeile mascate care lucrează în poliție?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo lor, inseaman ca sunt femei capabile sa ne apere!

| anonim3248 a răspuns:

Eu nu am o părere bună.

| anonim3248 a răspuns:

Nu au viață bună, scrie în articolul ăsta.
https://www.stiridecluj.ro/......litia-cluj

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Scrie în articol că femeia nu e prima niciodată - niciodată nu mă vor pune pe mine băieţii cu scutul în faţă

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Mai scrie că alte femei au renunțat - Restul fetelor care au fost în această structură, probabil că şi-au descoperit drumul, faptul că au fost în SAS o perioadă a fost o etapă din viaţa lor care le-a pregătit pentru altceva

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cam misogina aceasta întrebare, este ca și cum ai întreba ce părere aveți despre bărbații care se ocupa cu pusul genelor sau etc, meserii care sunt considerate a fi " feminine".
Respect pentru femeile care au ales acel domeniu, nu toate trăiesc spălate pe creier ca sunt " fragile " și sensibile, unele pur și simplu au ales aceasta meserie de placere.

| Denidenisa123455 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Eu am pus aceasta întrebare să văd ce părere au alții. Eu mă bucur pentru ele

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Denidenisa123455):

În general știam cum vor suna răspunsurile la întrebările de genul.

| Giulia911 a răspuns:

Nu mi se pare ca locul lor este acolo

| MihaBianca a răspuns (pentru Giulia911):

De ce? Unde scrie că o femeie nu poate învăța să lupte sau nu poate lucra în poliție? Chiar dacă fizic bărbații au niște avantaje, nu înseamnă că femeile nu sunt în totalitate slabe.

| Smmo a răspuns:

Wow happy