| deeadeea2001 a întrebat:

Ce parere aveti despre machiajul excentric al unor vedete?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă sunt vedete, ce pretenții să mai ai?
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

La noi nu e nimic exagerat, afara in Vest si Occident e altfel pentru ca industria e mult mai dezvoltata. Trebuie sa intelegi ca totul tine de publicitate, totul e un ''act'', nimic mai bun. Excentricitatiile aduc publicitate ori in showbusiness e cunoscuta sintagma ''no publicity is bad publicity''. E exagerat, uneori e kitschos insa totul e un rol, unul care aduce foarte multi bani.

| pwp a răspuns:

Vedetele de la noi se machiaza normal, poate doar Iulia Albu mai exagereaza happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu mi se pare ca ar arata bine. Ce-i prea mult e prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieeeeeee a răspuns:

Eu cred ca ele folosesc astfel de machiaj doar pentru a fi diferentiate de celelalte, pentru a se da in spectacol, si nu in ultimul rand pentru a arata bine. Dar intr-adevar, unele vedete exagereaza.

| yubyta123 a răspuns:

Nu imi place de fel asa ceva, e exagerat