| adriana1991 a întrebat:

Ce părere aveți despre patronul pe care îl deranjează zgomotul de la tastatură, dar vrea sa lucrezi rapid tot timpul face apropuri dar întârzie cu salariu zile întregi?

16 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Un gen de om prost care nu intelege angajatul, meltean

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e cazul sa iti cauti alt loc de munca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am părere proastă despre cel ce nu își dă demisia în aceste condiții.

| Drimmero a răspuns:

Ca nu i-ai acceptat avansurile si acum se leaga de orice pentru razbunare, cauta altceva

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa iti cumpere o tastatura silentioasa daca il deranjeaza... sau sa isi puna el casti. Lol. De salariu intirziat, la firmele mai mici se mai intampla, nu ai ce face...

| Catrice a răspuns:

Câh
N-aș mai lucra la el nici un minut

| Frank51 a răspuns:

Salariu întârziat în 2021? laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Sunt de parere ca trebuie sa fii platita nesimtit de bine...
sau sa iti cauti alt loc de munca, ca ala e nociv

| StrongHeart a răspuns:

Nu merita efortul.

| Meme10Meme a răspuns:

Da-l in judecata daca se poate la faza cu salariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește șef toxic și dificil.

| Mopmop a răspuns:

Vrea si el ceva free... Sfatul meu e sa nu accepti si sa cauti alt loc de munca!

| GabrielGL a răspuns:

Persoane frustate nu te stresa cauta daca poti schimba si altceva sunt patroni care stiu sa aprecieze putini dar sunt...

| adriana1991 explică (pentru GabrielGL):

Interesant daca ceilalți greșesc nu le face nimic

| GabrielGL a răspuns (pentru adriana1991):

Deci ceva e, ori nu a avut ce a cerut de la tine ori nu te vrea, nu e greu de inteles, tu stiii mai bine, ori schimbi ori induri...

| TraianIImperator a răspuns:

Pleacă de acolo! Un asemenea om merită să dea faliment și să meargă la cerșit.