| numesiprenume0 a întrebat:

Ce parere aveti despre postlicealele sanitare, private, in general? Vreau cat mai multe detalii despre cum trec anii facand aceasta scoala... gen atmosfera, lucrari, examene, restante. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Cunosc pe cineva care dadea din cand in cand pe la cursuri.Dar nu a uitat sa plateasca la timp.
A luat diploma, a dat darul si s-a angajat la stat, bineinteles.
Cred ca stie sa ia tensiunea, sa faca o injectie si sa scrie si sa citeasca.