| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre programul de internship organizat de guvern?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Guvernul s-a dovedit a fi un foarte prost administrator mai in toate ocaziile, așa că aș prefera oricând să învăț de la o firma privata decât de la guvern

| StoicAnalysis a răspuns:

Pana acum nici nu stiam de acest program, tocmai ce am intrat la ei pe site sa vad ce e de el.
Si parerea mea este una meh... Adica chiar daca sa zicem ca esti admis si obtii un post la unul din ministerele guvernului, inca de la inceput o sa fi o marioneta a lor. Deja sunt sisteme de coruptie in toate ministerele. Si un singur cuvant gresit auzit de "colegii" tai poate si va fi folosit impotriva ta, daca nu faci ce ti se spune.
Deci e o mancatorie de rahat.

| blackann a răspuns:

O mizerie.

| 6elena a răspuns:

Despre: modul de organizare, etapele programului, desfășurarea interviului, etc.