| conrob a întrebat:

Ce parere aveti despre prostii care se bat cum sunt eu? suntem inadaptati?

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cred ca la modul inconstient doresti sa te afirmi in fata cunoscutilor si totodata ai influente din partea anturajului. Probabil tot inconstient, iti este teama sa nu fii cuprins de sentimentul de inferioritate.
Nu te mai face prost, nimeni nu este. Fiecare are tipul sau de inteligenta.

| ZEU93 a răspuns:

Nu ai altceva mai bun de facut. O sa dai de unu care o sa-ti sparga capul de asfalt si o sa realizezi ca in viata sunt chestii si mai interesante, ai putea sa te bati pe plan profesionist ( daca nu o faci deja). Acolo e adrenalina si mai faci si niste bani, daca esti bun, desigur. E bine sa stii sa te bati, dar ar trebui sa stii ca in fiecare lupta s-ar putea sa nu mearga ceva bine si sa ajungi sa regreti.

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Paii, cred ca nu iti poti stapini furia, dar ce sa faci..si eu uneori ma bat chiar daca sunt fata.cei drept mereu cistig, dar nu sunt cine stie ce batai...
Treaba ta, mie mi se pare ca prin asta arati si ca esti capabil si ca ai puterebig grin