| SunIsUp4ever a întrebat:

Ce parere aveti despre slujba Contabil? De ce beneficii ai parte?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este o meserie foarte banoasa dar si de responsabilitate mare. Cea mai buna varianta de a catiga din aceasta meserie este sa fii angajat la o firma pe un salariu peste medie (minim 2000 lei/luna) si sa mai tii in timpul liber contabilitatea la diverse firme (maxim 10, altfel nu faci fata) de unde mai poti lua minim 500 lei/luna pentru fiecare firma.La un calcul rapid, poti obtine minim 4000-5000 lei lunar.Succes!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o meserie statică (stai la birou) și îți tocești nervii cu formule matematice.
Bănoasă este dacă lucrezi la o firmă de renume.
Pa, pa.